Projelere Genel Bakış

Ekipmanların dikkatli bir şekilde planlanması projenizin gelecekte ortaya çıkabilecek ihtiyaçların karşılanmasında birincil yer tutmaktadır. Tarafımızdan kapsamlı, etkin ve hızlı tavsiye alacaksınız. ACENDIS`in ana faaliyeti hastanelere tıbbi teçhizatlar tedarik etmek ve hastaneleri istediğiniz medikal cihazlarla donatmaktır. Ayrıca hizmetimiz planlama ve finansmana ilişkin danışmanlık, personel eğitimi ve bakım gibi faaliyetleri de içermektedir. Böylece şirketimiz proje yönetiminde ``her şey için bir çözüm`` imkanını sunmaktadır.

Başarı, bir şirketin ne kadar güvenilir, yenilikçi ve kaliteli bir bilince sahip olduğuna ve yeni sorunlara ne kadar hızlı tepki gösterebildiğine bağlıdır. Yüksek nitelikli personelimiz ile bireysel gereksinimleriniz için en iyi çözümü bulmakta ve bunu profesyonel ve güvenilir olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca, faaliyetlerimizi hastanenin inşaatını gerçekleştiren inşaat şirketiyle koordine etmekteyiz. Bu yüzden uzmanlarımız teçhizatların kurulumlarını binanın ilerlemesine uygun olarak gerçekleştirmektedirler. Ayrıca "Satış Sonrası-Aşaması``nın bir parçası olan profesyonel bir hizmet de sunmaktayız- Kurulumu yapılmış olan cihazı çalıştırmaya yönelik olarak personelinize yoğun bir eğitim veriyoruz. Seçilen cihazlardaki bireysel eğitim doğrudan üreticinin isteği üzerine düzenlenebilmektedir.

 

Kemal Durukan
Başkan Yardımcısı Yönetim Direktörü
 
Başak Güneş Çimili
Proje Müdürü
 
 

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.