Hakkımızda

1995 yılında, anahtar teslim hastane projeleri gerçekleştirmek ve son teknoloji medikal cihazları sağlık sektörünün hizmetine sunmak için Almanya`da kurulan ACENDIS, Türkiye yapılanmasını 1997 yılında İstanbul'da gerçekleştirdi. ACENDIS, dünyanın en önemli üreticileri ile 20 yıllık geçmişe dayanan ortak çalışmaları ile, sağlık sektörünün çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Türkiye, Ortadoğu, Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Yakın Doğu`da anahtar teslim hastane projeleri ile, en son teknoloji medikal cihazların temin edilmesi, kurulumu, oryantasyonu, satış sonrası servis hizmeti ve periyodik eğitim programları ile bütün çözümler sunan ACENDIS`in felsefesi, müşteri memnuniyeti ve güvene dayanmaktadır. Sağlık gibi hassas bir alanda çalışmanın bilinci ile, konusunda deneyimli ACENDIS ekibi, bir hastanenin A'dan Z'ye medikal projelendirmesinin yapılması, planlanması, yutdışından sağladığı finansman çözümleri, cihazların satın alınması, lojistiği, kurulum ve kullanıcı eğitimleri ile teknik servis desteğine kadar tüm sürecini müşteri memnuniyeti ve güven esaslı gerçekleştirmektedir.

Türkiye`nin en prestijli hastane projelerine imza atmış olan ACENDIS, en son yenilikleri sürekli takip etmekte ve bütün çözümleri ile birlikte sağlık sektörünün hizmetine sunmaktadır.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.