Proje Felsefemiz

Planlamadan Uygulamaya Etkin Proje Yönetimi

Çalışmalarımız gerekli tıbbi cihazların sipariş edilmesinden çok öncesinde başlamaktadır. Genellikle, özel klinik ve hastanelerin yeni inşaat projelerinin planlama sürecinin ilk aşamalarına da müşterilerimiz tarafından dahil ediliriz. Böylelikle tüm proje boyunca müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurabiliriz.

Yeni hastane projeleri yanında değişim ve/veya yenileme projeleri kapsamında 146 projeden edindiğimiz deneyim sayesinde çeşitli üretici firmaların cihazlarının tedarik edilmesi ve teçhizatların koordineli olarak teslimatlarının yapılması konularında da etkin bir hizmet sunmaktayız. Kendi programınız dahilinde ürünlerinizin ve ekipmanlarınızın güvenilir bir şekilde teslim edileceğine güvenebilirsiniz. Teçhizat tedarik edilmesinde sorumluluk üstlenmiş olan herkes bunun ne kadar değerli bir avantaj olduğunu bilir.

Talep edilen ürünleri zamanında ulaştırabilmek için, üretici firmalara ilgili ivedilikle siparişleri vermekteyiz. Teslimatta geç kalmanın önlenmesi açısından depomuzda pek çok ürünü kapsayan stok kapasitemiz mevcuttur, böylece tedarikçilere bağımlı kalmamaktayız.

20 yılda,146 proje ile, sadece sağlık sektöründe edindiğimiz kapsamlı deneyimlerimizi sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda ilgili alanlardaki ürünler hakkında nitelikli tavsiyelerde bulunuyoruz.

Sağlık alanında hizmetin maksimize, giderlerin ise etkin olarak minimize edildiği ameliyathaneler

En modern sistemleri kapsayan tüm teknik ekipmanların planlamasını ve tedariğinii yapmaktayız.

Hastalarınızın ve hastane personelinizin maksimum konforu için yoğun bakım üniteleriniz ve hastane odalarınıza modern teçhizatlar

Hastane donanımı, renk ve biçimlerinin hastaların iyileşme sürecini destekler. Birlikte çalıştığımız firmaların ve kendi üretimimiz olan ürünlerin kalitesine çok dikkat etmekteyiz. Sağlık personelinizi de teknik ve lojistik açıdan desteklemekteyiz.

A'dan Z'ye kadar ACENDIS Medikal Teknoloji Veri Tabanı ACENDIS, Löwenstein Medical, SCHILLER ve daha fazlası...

Dünya çapında medikal teknoloji oldukça geniş kapsamlıdır ve farklı bilim dallarını da içine almaktadır. Yatırımcılar, hastane işletmecileri ve satın alma departmanları için bu alandaki her türlü yeniliği takip etmek, hangi konuların ön plana çıktıkları ve hangi giderlerin oluşmaya başladıkları vb. bilgilerine her daim erişmek oldukça zordur.

İşte bu noktada ACENDIS veritabanı medikal teknolojinin her alanındaki önemli ürünlere ilişkin kapsamlı bilgi imkanı sunmaktadır. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınız için en uygun ürünleri medikal ve ekonomik açılardan değerlendirerek biraraya getirmektedir. Sağlık işletmelerinizin problemsiz bir şekilde çalışabilmeleri için bu ön koşul çok önemlidir.

Medikal Ekipmanların Lojistiği

İstenilen teçhizatların tedarik edilmesi tek başına bir projenin başarısını güvence altına almaz. Söz verilen zamanda müşteriye ekipmanın teslimatını yapmak fark yaratmaktadır. Dünya çapında hizmetimizden memnun müşteriler- Bu bizim referansımızdır. Gelecekte başarının tadını çıkaracaklar da müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak firmalar olacaktır.

Dün - Bugün - Yarın Felsefemiz - daha iyi ve sağlıklı bir yaşama bir katkı sağlayabilmek, tıbben uygun bilgi alışverişi için tıbbi tesislere dünya çapında ağ bağlantısı saülamak, konsolidasyon ve tıbbi etkinliğin geliştirilmesidir.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.