Hasan Şahin`in Mesajı

TOGETHER ALL THE WAY.

ACENDIS anahtar teslim hastane projeleri gerçekleştirmek ve son teknoloji medikal cihazları sağlık sektörünün hizmetine sunmak amacıyla 1995 yılında Almanya’da kuruldu. Hastaneler ve sağlık tesisleri için güvenilir ve yetkin bir çözüm ortağı bir proje şirketi olarak, bugün sadece bu hedefi gerçekleştirmekle kalmayarak hedefimizi aştık. Türkiye’de yıllardır başarıyla gerçekleştirdiğimiz ve şu anda da gerçekleştirmekte olduğumuz hastane projelerinin yanında hızla gelişen Afrika, Orta Doğu ve Çin pazarlarına da yöneldik ve faaliyet alanımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Dünya çapında, hastane sahipleri ve yöneticileri ACENDIS’in kapsamlı hizmetlerini tercih etmekteler. 15’ten fazla ülkede 250’den fazla projelerden edindiğimiz uzman bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, çünkü bu durum bize müşterilerimiz adına güvenilir ve hedef odaklı hareket etme imkanı vermekte. Müşterilerimiz için projelerine başlarken, projeleri esnasında ve projelerinin bitiminden uzun bir süre sonra bile her zaman müşterilerimizin yanlarındayız. “Together. All the way.” sloganımızda belirttiğimiz gibi tüm proje dönemi boyunca kapsamlı desteğimizi sunuyoruz. İşimizi profesyonelce yapmamız, güven ve siz müşterilerimiz için en iyisini yapma isteğimiz bizi ön plana çıkarmakta. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Çin’deki şubelerimiz ve iş ortaklarımız ile bölge koşulları ve insanlarını yakından tanıyoruz ve size doğrudan bulunduğunuz yerden yardım edebiliyoruz.

Tecrübeli ve deneyimli ekibimizle Almanya merkezli olarak gerçekleştirdiğimiz bütünsel, müşteri odaklı ve proaktif çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Hasan Şahin

Kurucu & CEO

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.