Bizden Haberler
Özel Akdeniz Hastanesi'ne Hizmet Vermekten Büyük Mutluluk Duyduk

ACENDIS olarak, yeni hastane binasına ve modern alt yapı ve cihazlarına sahip Özel Akdeniz Hastanesi'ne hizmet vermekten büyük mutluluk duyduk.

Antalya Manavgat’ta bulunan hastane binası 17.000 m2 kapalı alana sahiptir. Toplam 100 yatak kapasiteli hastanede 30 adet yoğun bakım, 4 adet ameliyathane, 16 adet gözlem yatağı, 2 adet doğumhane , anjiyo laboratuvarı, acil servis,radyoloji, fizik tedavi ünitesi, kalp damar cerrahi merkezi, laboratuvar ve 38 adet poliklinik ile hizmet vermektedir.

ACENDIS olarak bu projenin hem medikal danışmanlığı hem de anahtar teslim projesi tarafımızdan yapılmıştır.

Hastane projesindeki medikal alanların ve tıbbi cihaz alt yapısının oluşturulması, medikal gaz projesi, tıbbi cihaz ihtiyaçlarının bölümlere göre belirlenmesi ve alınacak cihazların teknik özelliklerinin oluşturulup satınalımların yapılması, alımlar sonrasında cihazların lojistik, montaj ve servis hizmetlerinin yürütülmesi tümü ile bu danışmanlık hizmetleri kapsamında tarafımızdan yapılmıştır. 


20.Ulusal Yoğun Bakım E-Kongresindeyiz!

10 – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 20.Ulusal Yoğun Bakım E-Kongresi'nin altın sponsoruyuz. Sanal standımıza bekleriz.
 


Beykent Üniversitesi Hastanesi Sağlık Hizmetlerine Yeni Bir Boyut Kazandırıyor.

Beykent Üniversitesi Hastanesi Sağlık Hizmetlerine Yeni Bir Boyut Kazandırıyor. Modern cihaz yatırımlarında, Beykent Üniversitesi Hastanesi son teknolojik donanıma sahip ameliyathaneleri, full donanımlı cerrahi ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ile de ön plana çıkıyor. Bu bölümlerde de maksimum hijyen, kullanım rahatlığı dikkate alınarak geliştirilen yenilikçi ürünler kullanılmaktadır. Tüm bu özellikleri ile hastane hem bölgenin hem de yurtdışından gelen hastaların ilgi odağı olup sağlık turizminde gösterdiği başarıları ile ülkemize büyük katkılar sağlamaktadır. Beykent Üniversitesi Hastanesi kurulumunda emeği geçen hastanenin yönetim kurulu, alanında uzman idari kadrosu ve yardımcı personeli, profesyonel hizmet anlayışı ile uzman satınalma departmanı, hastane bünyesinde yer alan biyomedikal ve mekanik ekip kadrosu ile çok hızlı şekilde tüm bölümlerin kurularak faaliyete geçmesi sağlanmıştır. ACENDIS proje ekibi olarak projenin medikal planlamasından, cihaz tedariğine, lojistikten, teknik servis desteğine kadar hastane yönetiminin ve sağlık uzmanlarının yanında olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. 


© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.