Linet Multicare Model Üst Düzey Yoğun Bakım Yatağı Sağlık Personellerine Kolaylık Sağlıyor

Yoğun bakım ünitesinde kritik durumda olan hastaların özel ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlık personeline bakım hizmetlerinde en iyi şekilde yardımcı olmak üzere kapsamlı ürün portyömüzle her zaman yanındayız.

Linet Multicare model yoğun bakım yatağı yenilikçi özellikleri ile ürün portföyümüzü bu alanda tamamlamaktadır. Linet Multicare model üst düzey yoğun bakım yatağı tam otomatik, lateral tilting yoluyla +/- 30 °'ye kadar kinetik tedavi; VAP (ventilatörle ilişkili pnömoni) tedavi ve önlemi; yatak yaralarının önlenmesi; hasta ağırlığının tespit ve takibi; daha kolay nefes alma ve mobilizasyon ve self mobilizasyonu gibi medikal avantajları ile hastanın iyileşme sürecini desteklemektedir.

C kolu Skopi ve Mobil X-ray cihazları ile kolay görüntüme yapılabilmesine imkan veren X-ray geçirgen özellikli sırt bölümü ve yatma yüzeyi; tüm özelliklerin merkezi kontrolü için LCD dokunmatik ekran; ortopne pozisyonu ve cardiac chair pozisyonu özelliği ile hasta bakımında iş yükünün azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.