Gücünü %100 Güvenilirlik ve Verimlilikten Alan Kirsch Medikal Buzdolapları ve Derin Dondurucuları

Almanya’nın ilaç, aşı ve laboratuvar buzdolapları ve derin dondurucuları alanında sektör lideri olan KIRSCH 1865 yılından beri soğutma alanında edindiği tecrübeler ile yenilikçi, güvenilir ve dayanıklı ürünleri üretmeyi ve müşterilerine sunmayı ilke haline getirmiştir. KIRSCH medikal buzdolapları ve derin dondurucuları kaliteden ödün vermeyen, işlevsellik ve verimlilik ihtiyaçlarına göre üretilmektedir.

KIRSCH ilaç ve aşı buzdolapları ve derin dondurucuları ECOOL özelliği sayesinde HFC içermeyen yapısı ile çevre dostudur ve enerjiyi verimli olarak kullanır. Soğutma döngüsü hermetik ve kalıcı olarak mühürlendiği için (TÜV onaylı güvenlik, DIN EN 1127-1: 2011’e göre) ECOOL cihazlarında yeşil soğutucular ile ilgili özel kurulum kısıtlamaları yoktur. Kalın yalıtım özelliği ile de çevreyi korurken enerji tüketimini minimize eder. Beyaz toz kaplamalı, galvanizli çelik saçtan yapılmış ve paslanmaya karşı dayanıklı gövdeye sahiptir. Tüm modelleri basınçlı hava soğutması ile donatılmıştır. Bu özellik fiziksel olarak oluşan sıcaklık düşüşünü azaltır ve neredeyse sabit sıcaklığın muhafaza edilmesini sağlar.

Dünya çapında referanslara sahip olan KIRSCH medikal buzdolapları ve derin dondurucularını tercih eden Acıbadem Hastaneler Grubu tarafından ürün memnuniyeti konusunda olumlu geri dönüşler almaktan büyük mutluluk duymaktayız. KIRSCH ürünleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler almak isteyen müşterilerimiz aşağıda görebilecekleri iletişim bilgilerinden yetkililerimize ulaşabilirler.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.