Göz Cerrahisi Alanında Üstün Kaliteli Ürünler

ACENDIS Farkıyla Göz Cerrahisi Alanında Üstün Kaliteli Ürünler

Türkiye’nin köklü firmalarından Mikro Optik ile birlikte göz cerrahisi alanında müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi ve kapsamlı satış sonrası servis hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktayız. Mikro Optik, ACENDIS ailesine katıldığından beri Mikro Optik’in uzun yıllardır temsilciliğini yaptığı Rini, Katena ve Meyco firmalarının üstün kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. Bu ürünleri inceleyip daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Rini Göz Ameliyat Masası – RiEye Mk 2S

Göz cerrahisi alanında optimal çalışma ortamı ve hasta güvenliği için yüksek kaliteli ameliyat masası
Kullanım kolaylığı ve ergonomi talep eden öncü kliniklerle birlikte geliştirilmiştir
Birçok alanda benzersiz bir performans sağlayan akıllı yeniliklerle donatılmıştır
Hasta başının çevresinde cerrahi işlemlere odaklı birçok alanda kullanılabilmektedir.
 
 

Rini Cerrah Koltuğu – Carl Mk 2

Cerrahın ayakları ve ekipman pedalları için yer sağlayan üç tekerleğe sahip benzersiz tasarlanmış çerçeve
Sezgisel kurulum ve patentli emniyet kol dayanağı “Rilis” (R6), “OneGrip” kol dayanağı(R7) veya "FlexiDoc" kol dayanağı (R8) sayesinde cerrah için ergonomik konfor
Kolay hareket eden tekerlekleri sayesinde hareket ettirilmesi kolaydır ve elektrikli merkezi freni ile de kolayca durdurulabilir
Pürüzsüz yüzeyleri ve kompakt detayları sayesinde temizlenmesi kolaydır.
 

Katena Göz Cerrahi Aletleri

1975 yılında cerrahi uygulamalar için göz cerrahi aletlerinin tedarikçisi olarak kurulan Katena, biyolojik, diagnostik lensleri, punktum tıkaçları ve glokom ve kornea cerrahisi cihazlarını kapsayacak şekilde ürün portföyünü genişletmiştir. 
 

Meyco Elmas Bıçaklar

Diatome elmas bıçakları ile donatılmış yenilikçi ürünleri sayesinde Meyco uzun yıllardır ultramikrotomi alanında dünya liderliğini sürdürmektedir. Geleneksel bıçaklara kıyasla çok daha üstün kesme kapasitesi ve böylelikle korneayı daha yumuşak kesmesi gibi özellikleri ile Meyco elmas bıçakları dünya çapında kullanılmaktadır.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.