ASMED medikal ekipmanları için ACENDIS'i tercih etti!

Kuruculuğunu Dr. Koray Erdoğan’ın üstlendiği ASMED Cerrahi Tıp Merkezi; ülkemizi, saç restorasyonu alanında küresel düzeyde öncü olarak temsil etmektedir. Modern teknik altyapısı, özel donanımlı ameliyathaneleri ve servis hizmetleri ile ileri düzey hizmet sunmaktadır.

Saç ekimi alanında dünya çapında tanınan ve bu alanda çok önemli buluşlara imza atan Dr. Koray Erdoğan'ın FUE saç ekimi (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) dijital teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiği yöntemi Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği FUE Araştırma Komitesi tarafından da yayınlanmıştır.

ASMED Cerrahi Tıp Merkezi'nin medikal ekipmanları için ACENDIS'i tercih etmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. SIMEON ameliyathane lambalarımız patentli reflektör dizaynı sayesinde gölgesiz aydınlatma sağlayabilen, düşük enerji tüketimi ve benzersiz birçok özelliğe sahiptir. Lemi marka işlem koltukları da saç ekimi için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu ürünlerimize ilişkin Dr. Koray Erdoğan’ın kendisinden ve ekibinden olumlu geri dönüşler almaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Kendisine ve ekibine başarılar dileriz.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.