Ameliyathanelerin Gözdesi SIMEON Cerrahi Aydınlatmalar
Doğa dostu, enerji tasarruflu SIMEON cerrahi aydınlatmalar çok düşük enerji tüketimleri ile fonksiyonel, gölgesiz ve kullanıcı ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen tasarımlardır.
Dinamik - Yenilenebilir Teknoloji
SIMEON ameliyat lambaları uzun yıllar teknolojik gelişmelere ayak uyduracak yenilenebilir bir bilgisayar altyapısına sahiptir. Günümüz koşullarına uygun yazılım teknolojisi, ileriki dönemlerde kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde upgrade edilebilmektedir.
MEDIFA - Alman Tasarım - Ergonomik - Fonksiyonel
Uzun ömürlü cerrahi uygulamalarınız için Alman Medifa firmasının ameliyat masası da fonksiyonel tasarımı ve üstün teknik özellikleriyle hasta ve kullanıcısına maksimum rahatlık ve hijyen sunar. Sütun, masa yüzeyi ve yan raylar, parlak, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Masaya pozisyon vermeyi sağlayan, elektrik sisteminden bağımsız, kolonda bulunan bir manuel kontrol sistemi (ayak pompası) vardır. Bu sistem ameliyat masasının tüm kontrol kumandalarının bozulması, elektrik kesintisi durumunda çalışmaması, akülerin bozulması veya bitmesi ya da masanın elektrik sisteminin tamamen bozulması durumunda devreye sokulabilir. Üst düzey kaldırma kapasitesi ve tasarımı ile başta Obezite Cerrahi, Üroloji, Beyin Cerrahi, Kalp Damar, Kadın Doğum, KBB gibi tüm branşlara hizmet verecek tasarımdadır.

© 2019 ACENDIS. Tüm Hakları Saklıdır.