Yoğun Bakım Üniteleri

Heinen + Löwenstein tarafından, çocuk ve yetişkinlerde görülen solunum bozukluklarının tedavisi için üretilen yoğun bakım ventilatörleri Elisa etkin güvenlik özellikleri ve kompak yapılarıyla kusursuz solunum için üstün teknolojiyi sunuyor.

Elisa yetişkinler ve bir yaşındaki veya 5 kg ağırlığındaki çocuklar için olan yoğun bakım ventilatörüdür. Cihaz 2-6 kilo ağırlığındaki yenidoğan hastalar için de opsiyonel olarak kullanılabilmektedir.

Çok amaçlı yoğun bakım ventilatörü Elisa her türlü hasta için hazırlanmıştır:Yeni doğan (opsiyonel), çocuk ve yetişkin. Modern mikroişlemci teknolojisi, hassas ölçüm teknikleri ve etkin teknolojileri, doğru ventilasyon tedavisini ve bireysel ventilasyon stratejilerini sağlamaktadır.

Elisa, tek bir cihazda, klinik uygulamaya yönelik invaziv ve non-invaziv ventilasyon kombinasyonunu sağlar. Spontan veya kontrollü non-invazif ventilasyon stratejileri arasında seçim yapabilirsiniz.Modern yoğun bakım ventilatörü tam ekspirasyon hacmini ölçer ve güvenilir sızıntı kompanzasyonunu da içermektedir.