Yemek dağıtımı sisteminde yeni standartları belirleyen yeni yemek taşıma arabası UNITRAY ile mükemmel çözümler

Rational Production firması sıcak ve soğuk yiyeceklerin sıcaklıklarını en iyi ve hijyenik olarak korumak için kullanıcının güvenliğini ve kullanım rahatlığını arttıran ve giderleri azaltan yemek dağıtım arabası UNITRAY'i üretti. UNITRAY ısıtma ve soğutmalı ve onboard teknolojisine sahip yemek taşıma arabası, hastaneleri için yeni nesil sistematik yemek dağıtım sistemini tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçları ve hastaların konforu düşünülerek tasarlandı.

MODERN

Yeni tasarımı ve yeni malzemeleri, yenilikçi bir üretim teknolojisiyle birlikte her ortama mükemmel uyum sağlayan çözümler üretmek için temel form ve renk tonları kombinasyonları ile birlikte yeni ürün standartlarını belirlemektedir.

KOMPAKT
Piyasada kendisiyle aynı hacimde olanların içinde en kompakt yemek taşıma arabasıdır. Hareket kabiliyetini maksimize etmek ve kullanımı kolaylaştırmak için diğer arabalara göre %12 daha az yer kaplar ve %6 daha hafiftir. Bütün aksesuarlar alt ürün bölmelerine yerleşiktir.

YÜKSEK PERFORMANS

Tüm kullanım alanlarında kullanılabilir ve alanındaki en yüksek performansı gösterir: C/S (cook & serve), C/C (cook & chill), C/F (cook & freeze) : Pişir & Sıcak Servis Et; Pişir & Soğut ve Pişir & Dondur seçenekleri mevcuttur.

SAĞLAM
Dış çerçeveli yeni dizaynı yoğun çalışma ortamındaki kullanımlar için de olağanüstü esneklik ve sağlamlığı garanti eder.

GÜVENLİ

İtme kolu, kullanıcıyı olası tehlikelerden korumak için tasarlanmıştır. Özel kapı kapama sistemi arabanın içeriden de açılmasını yürürlükteki güvenlik mevzuatına uygun olarak güvence altına alır.

ÇEVRE DOSTU
Yeni üretim teknolojisi ve kullanılan malzemeler, ürünün tüm parçalarının değiştirilmesine olanak sağlarken arabanın bakımını kolaylaştırır ve daha uzun bir kullanım ömrünü garanti eder ve ekolojik sürdürülebilirliği arttırır.

ERGONOMİK

Optimal itme kolu kulpu ve konumlandırmasına ve kullanıcı dostu arayüzü ile geniş renkli ekrana sahiptir. Arabanın yan tarafına özel olarak yerleştirilmiş bölmede yer alan güç kablosu ve alt ürün bölmelerine entegre edilmiş seçenekleri kullanıcının hareket alanında engel teşkil etmez.

HİJYENİK

Hem içeriden hem de dışarıdan açıldıklarında aynı düzeyi koruyan yüzeyler ve geniş açılar sayesinde temizlenmesi kolaydır.

KULLANIŞLI

Bakımı kolay olan ve uzun süreli kullanılabilecek bir ürün sunan tasarım çözümleri ile yönetim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

ESNEKLİK

Özel olarak UNITRAY için üretilen opsiyonel seçenekleri ve aksesuarları ile maksimum kullanım esnekliği sunar.

Acıbadem Hastaneler Grubu ve Amerikan Hastanesi tarafından tercih edilen yeni yemek taşıma arabası UNITRAY ile hastanelerinin yemek dağıtım sistemi için olan giderlerini azaltmalarında ve maksimum hasta memnuniyeti, ürün kullanım kolaylığı ve hijyeni elde etmelerinde müşterilerimize yardımcı olmaya devam edeceğiz.