PELVIPOWER ile Daha Sağlıklı ve Rahat bir Yaşam

 Dünyada yaklaşık 423 Milyon insan idrar kaçırma sorunlarından şikayetçidir. Türkiye'de 40 yaş ve üzeri her 4 kadından biri, yani 2,7 milyon kadın idrar kaçırma sorunu yaşıyor. Yaşam kalitesini azaltan ve sosyal sıkıntılara yol açabilen bu sorunu yaşayan kişiler için güzel bir haberimiz var. Yeni bir egzersiz yöntemi olan PelviPower ile pelvik taban kaslarınızı güçlendirip bu sorundan kurtulabilirsiniz.

PelviPower egzersizlerinin etkisi bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış olup bu egzersizler hekimler ve terapistler tarafından da tavsiye edilmektedir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen bu egzersizleri cihaz koltuğuna oturarak normal elbiseniz ile rahatça yapabilirsiniz. Sertifikalı eğitmenler, ilk deneme egzersizinden sonra size özel bir egzersiz profili düzenlerler. Egzersizin kasları uyarma etkisini hemen hissedersiniz.

PELVIPOWER BİYO GERİ BİLDİRİM EGZERSİZİ
PelviPower biyo geri bildirim egzersizi kendi egzersizlerinizi de destekler. Cihazın içindeki sensör pelvik taban kaslarının hareketlerini kaydeder. Bunun sayesinde, egzersiz esnasındaki kas hareketleri bir ekran üzerinde görülebilir. Bu biyo geri bildirim, egzersizlerin etkisini ve pelvik taban kaslarınızı kontrol altında tutma becerinizi arttırır.

PELVIPOWER MANYETİK ALAN EGZERSİZİ

Bu egzersizde, sürekli tekrarlanan manyetik uyarılar sayesinde pelvik taban bölgesindeki ve çevresindeki kaslar canlandırılır ve güçlendirilir. Bu yöntem kasları dönüşümlü olarak bir kasıp bir gevşetmek suretiyle etkili bir egzersiz yapma imkanı sağlar.

Dünya çapında başarıyla uygulanan PelviPower egzersizlerini ACENDIS olarak şimdi Türkiye'deki müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Sağlıklı bir beden için etkili bir egzersiz yöntemi olan PelviPower egzersizlerini siz de deneyin, sağlığınızı geri kazanın.

  
Hasan Sahin (solda, ACENDIS CEO'su) ve Dr. Remo Schneider (sağda, PonteMed CEO'su) ile birlikte PonteMed İstanbul'un açılışı