MATACHANA MAT LD WASHING LINE ile Maksimum İşlevsellik ve Zamandan Tasarruf
Yeni jenerasyon MATACHANA Yıkayıcı Dezenfektörler ile maksimum verimliliği elde ederken zamandan da tasarruf edeceksiniz. Sterilizasyon sirkülasyonlarını optimize ederek ve akışları yeniden tasarlayarak enerji ve su tüketiminin yanı sıra devir süresi de en aza indirildi. Gerekli su miktarının azaltılması kullanılan kimyasalların da daha az tüketilmesini sağlamakta. Tüm bu faktörler biraraya getirildiğinde hem çevreyi korumak hem de maliyetleri düşürmek artık mümkün.MAT LD Serisinin Temel Özellikleri:
» Teknoloji: Bütün MAT LD Yıkayıcı Dezenfektörleri yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerinin güvenilir bir şekilde uyarlanmasını sağlayan güçlü mikro işlemciler ile kontrol edilmektedir.
» Ergonomi: MAT LD Yıkayıcı Dezenfektörleri yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında kullanım rahatlığına ve ergonomiye öncelik vermektedir..
» Güvenlik: Geçerli düzenlemelere titizlikle bağlı kalınması, yıkayıcı ve aksesuarlarını harekete geçiren cihazlar tarafından gerçekleştirilen süreçlerin güvenirliliğini ve kullanıcı emniyetini garanti etmektedir.
» İşlevsellik: Kimyasal ürünlerinin tüketimi en aza indirilerek MAT LD yıkayıcı makineleri, haznenin içindeki bütün çalışma alanlarında yüksek yıkama etkinliğini sağlamaktadır.
» Erişilebilirlik: Yıkayıcıların içindeki elementlerin dağılımı erişimi ve teknik servis bakımını kolaylaştırır ve servis zamanını en aza indirir. Yeni serimiz ile servis kısmı artık cihazın üst / ön yüzeyinden yapılmaktadır. Böylelikle hiçbir ek maliyeti olmadan iki cihazı birbirine yapışık şekilde kullanabilirsiniz.
» Kullanışlılık: Anlaşılır bir arayüz ve kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcı yıkayıcının programlarını rahat ve hızlı bir şekilde kullanabilmektedir.
» Kalite: Yıkama hazneleri ve entegre parçaları tamamiyle paslanmaz çelikten AISI 316L'den yapılmıştır. Yıkayıcıların tüm dış yapısı da aynı kalite prensipine göre paslanmaz çelikten 1.4301 (AISI 304) yapılmıştır.
» Tasarruf: İşlemlerin ve materyallerin optimizasyonu, yıkama ve dezenfeksiyon ile ilgili su ve elektrik tüketimini ve kimyasal maddelerin kullanımını azaltır.
» İzlenebilirlik: EasyLOOK software ile MAT LD yıkayıcılarının gerçekleştirdiği bütün sirkulasyonlarının kontrolünü takip edebilirsiniz.


Profesyonel mimari ekibimizle birlikte en küçük sterilizasyon alanları için bile Avrupa normlarında optimal anahtar teslim çözümler hazırlıyoruz ve bu çözümleri size 2D ve 3D formatlarında iletiyoruz, böylelikle sterilizasyon alanını en iyi şekilde planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Matachana Grubu kurulduğu 50 yılı aşkın süredir yenilikçi olmayı ve kaliteye titizlikle dikkat ederek en iyi hizmeti sunmayı ve müşterilerinin günlük iş akışını kolaylaştırmayı ilke edinmiştir. Uzun yıllardır birlikte çalışan ACENDIS ve MATACHANA Grubu gelecekte de pek çok hastane projelerini gerçekleştirmek için işbirliği yapmaya devam edecektir.