Hasan Şahin`in Mesajı
20.YIL MESAJI

Değerli ACENDIS ailesi ve kuruluşumuzun 20.yıl kutlamasında bizimle birlikte olmak için Türkiye’nin dört bir yanından gelen, ayrıca, Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Çin Halk Cumhuriyeti, Jibuti, Gana, Hong Kong, İsviçre, Malta, Nijerya ve Makedonya’dan davetimize katılan sevgili dostlarımız, hepinize şükranlarımı sunarken, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve ACENDIS’in eşsiz başarıları ile bugünlere gelen Özel Sağlık Sektörünüde en içten dileklerimle kutluyorum.

20 yılda, Türkiye ve Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Afrika ve Balkanlar`ın önde gelen hastaneleri ile birlikte 146 Hastane Projesi gerçekleştirdik. Büyüyen kadromuz, konusunda uzman ve deneyimli 200 çalışana ulaşmış olup, dünya çapındaki projelere imza atmaya devam ediyoruz. Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde, sayısı ve kapsamı gittikçe artan küresel projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Afrika pazarında da faaliyet göstermeye başladık. Aynı zamanda, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler’de yeni projelerimizi hayata geçiriyoruz. Sağlık sektörüne en son teknoloji ile donanmış tıbbi ekipmanları ekonomik fiyatlarla sunmaya devam etmek en önemli ilkemizdir. Desteğiniz ile yeni projelerimizi planlamaya ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Son yıllarda büyük gelişme gösteren ülkemizde, özel ve devlet hastaneleride fiziki ve teknolojik açıdan hızla gelişiyor, doktorlarımız tarafından oldukça başarılı ameliyatlar gerçekleştiriliyor. Bütün bunların yanında, sağlık hizmetlerinin daha uygun fiyatlarda sunulması, ülkemizin uluslararası sağlık sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırıyor. Tüm bu gelişmeler devam ederken, sağlık sektörüne sürekli yeni çözümler sunmak için çalışan ACENDIS’in temel amacı sektörün gelişimine katkıda bulunmaktır. Dünya çapında tanınan üreticiler ile ortaklıklarımız ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile, son teknoloji ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Hastane projelerinin planlaması ile başlayan sürecimiz, kapsamlı danışmanlık hizmeti ile devam ediyor, finans, satınalma, lojistik, kurulum, servis ve eğitim hizmetlerini kapsayan sürekli hizmet anlayışımız ile bütün çözümler sunuyoruz.

Gücümüz, sağlık sektöründeki en son yenilikleri takip etmeye ve en uygun şekilde sunmaya dayanmaktadır. Güveniniz ve desteğiniz ile bugünlere geldik. 20.yılımızı kutlarken, tüm çalışma arkadaşlarıma, iş ortaklarıma ve sağlık sektörüne teşekkür ederim. Birlikte, daha nice yıllara yürümeyi diliyorum.  


Hasan Şahin
Kurucu & CEO