Gücünü %100 Güvenilirlik ve Verimlilikten Alan Kirsch Medikal Buzdolapları ve Derin Dondurucuları

Almanya'nın ilaç, aşı ve laboratuvar buzdolapları ve derin dondurucuları alanında sektör lideri olan KIRSCH 1865 yılından beri soğutma alanında edindiği tecrübeler ile yenilikçi, güvenilir ve dayanıklı ürünleri üretmeyi ve müşterilerine sunmayı ilke haline getirmiştir. KIRSCH medikal buzdolapları ve derin dondurucuları kaliteden ödün vermeyen, işlevsellik ve verimlilik ihtiyaçlarına göre üretilmektedir.

KIRSCH ilaç ve aşı buzdolapları ve derin dondurucuları ECOOL özelliği sayesinde HFC içermeyen yapısı ile çevre dostudur ve enerjiyi verimli olarak kullanır. Soğutma döngüsü hermetik ve kalıcı olarak mühürlendiği için (TÜV onaylı güvenlik, DIN EN 1127-1: 2011'e göre) ECOOL cihazlarında yeşil soğutucular ile ilgili özel kurulum kısıtlamaları yoktur. Kalın yalıtım özelliği ile de çevreyi korurken enerji tüketimini minimize eder. Beyaz toz kaplamalı, galvanizli çelik saçtan yapılmış ve paslanmaya karşı dayanıklı gövdeye sahiptir. Tüm modelleri basınçlı hava soğutması ile donatılmıştır. Bu özellik fiziksel olarak oluşan sıcaklık düşüşünü azaltır ve neredeyse sabit sıcaklığın muhafaza edilmesini sağlar.


Ayarlanabilir çekmece pozisyonları
   

 Çekmecelerde durdurucular ve ayarlanabilir uzunluk ve çapraz ayırıcılar bulunur. Uzunluk bölücü her 10 mm'de bir düzenlenebilir; çapraz bölücüler tamamen ayarlanabilir. İlave çapraz ve uzunluk bölücüler ek bir ücret karşılığında temin edilebilir.

 

 

Esnek iç tasarım
   
 Tüm KIRSCH ilaç ve aşı buzdolapları ve derin dondurucu serileri teleskop çekmecelerle donatılmıştır. Alternatif olarak, 40 kg'a kadar olabilen yük kapasitesine sahip sağlam, PE kaplı tel raflar da temin edilebilir.

 

 

Sıcaklığın eşit olarak dağılımı
   
 KIRSCH'in basınçlı havayla soğutması, soğutma odasında, eşit dağılım bir hava sirkulasyonunu oluşturur. Ayarlanan iç sıcaklık, her zaman, statik soğutmadan çok daha hızlı bir şekilde çok hızlı olarak elde edilir. Basınçlı havayla soğutma tüm soğutma odasında sıcaklığın eşit olarak dağılımını sağlar. Soğutma sistemi her sistem için optimize edilmiştir ve hava üfleme ve hava balansının koordineli bir kombinasyonundan oluşmaktadır.

 
KIRSCH-PC-KIT Dokümantasyon

özelliği sayesinde kontrol ünitesinin buzdolabını / dondurucuyu çalıştırmak için kullandığı 39 değeri belgeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Sistem, buzdolabının veya dondurucunun istenen değerlerin dışına çıkması durumunda sistem ilgili kişileri mail ve mesaj gibi bildirimlerle uyarmaktadır. PC-KIT isteğe bağlı olarak PC-Kit-Net, PC-Kit-USB Monitoring ve PC-Kit-Stick olmak üzere 3 farklı versiyonda mevcuttur.

Dünya çapında referanslara sahip olan KIRSCH medikal buzdolapları ve derin dondurucularını tercih eden Acıbadem Hastaneler Grubu tarafından ürün memnuniyeti konusunda olumlu geri dönüşler almaktan büyük mutluluk duymaktayız. KIRSCH ürünleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler almak isteyen müşterilerimiz aşağıda görebilecekleri iletişim bilgilerinden yetkililerimize ulaşabilirler.