ACENDIS, kendi üretimi olan yeni monitörleri ile hastaların yanı başında
Özel işlevsel tasarıma, yüksek hareket kabiliyetine ve dokunmatik ekrana sahip, sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastalara ait tüm izleme bilgilerini bir arada gösteriyor.

ACENDIS, kendi üretimi olan yeni monitörleri ile hastaların yanı başında

Sağlık kuruluşlarının medikal ekipman konusundaki 20 yıllık çözüm adresi ACENDIS, kendi üretimi olan yeni anestezi ve yoğun bakım hastabaşı monitörlerini, Türkiye’deki hastanelerin hizmetinde. ACENDIS APM-500 ve ACENDIS APM-500 PRO model monitörleri kullanan sağlık personeli, ürünün öne çıkan temel özelliklerini “Türkçe dil seçeneği, kullanım kolaylığı, numaraları büyüyebilen ekranı uzaktan görme imkanı, tüm EKG derivasyonlarını göstermesi ve hayati öneme sahip uzun ömürlü bataryası sayesinde hasta transferinde kolaylık” olarak sıralıyor.

Bugüne kadar, yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 150 hastane projesinin 300 milyon Euro’luk medikal ekipman ihtiyacını karşılayan ACENDIS, kendi adını taşıyan yeni anestezi ve yoğun bakım hastabaşı monitörleri ile sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaların bakım ve takibine de destek oluyor. Medikal alandaki son teknolojileri, doktorların ve sağlık personelinin ihtiyaçları doğrultusunda kendi ürettiği hastabaşı monitörlerine taşıyan ACENDIS, bu sayede hasta verilerini kolayca takip ve kontrol edebilmeyi mümkün kılıyor.

Firmanın, birisi ACENDIS APM-500, diğeri de ACENDIS APM-500 PRO olmak üzere iki ayrı modelde Anestezi ve Yoğun Bakım Hastabaşı Monitörü bulunuyor. Akut bakım için özel tasarıma sahip olan her iki model de ameliyat sonrası bakıma ilişkin tüm izleme bilgilerini bir arada gösteriyor. Fonksiyonel ve sezgisel tasarıma sahip ürünler, yüksek hareket kabiliyeti ve dokunmatik ekran işlevselliği ile kullanım kolaylığı sunuyor. Güncelleştirmenin kolaylıkla yapılabilmesi için iki adet standart modul yuvası bulunan ürünlerden APM-500 modelin 10.4", APM-500 PRO modelinin ise 12.1" yüksek çözünürlüklü LCD dokunmatik ekranı mevcut. Lityum pili de bulunan ürünlerin ekranında 3 / 5 lead EKG, NIBP, SpO2, Sıcaklık değerleri yer alıyor.

ACENDIS’in kendi üretimi olan hastabaşı monitörlerine ilişkin daha detaylı bilgi almak isteyenler, www.acendis.com.tr veya www.acendis.eu adreslerini ziyaret edebilir ya da 0850 885 00 44 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

ACENDIS Hakkında: Pek çok alanda olduğu gibi medikal cihaz endüstrisinin de kalbi olan Almanya merkezli ACENDIS, dünyanın en önemli üretici firmalarıyla ortak çalışarak Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Avrupa, Türki Cumhuriyetleri, BAE, Suudi Arabistan ve Afrika’da küresel projeler geliştirmekte; İsviçre ve Portekiz’deki ofisleri, showroomları ve teknik servis departmanları üzerinden sağlık sektörüne dünya standartlarında hizmet vermektedir. Medikal alandaki en son teknoloji ve yenilikleri sürekli takip eden, hayatı kolaylaştıran çözümler sunan ve her bölgedeki temsilcileri ile müşterilerinin sürekli yanı başında olan ACENDIS, 20 yıldır sağlık sektörünün ekipman ve teknoloji ihtiyacını karşılamaktadır.