Ameliyathaneleriniz için Mükemmel İkili - SIMEON BusinessLine Ameliyathane Lambaları ve Medifa Ameliyat Masası 601820

Firmamız ACENDIS, cerrahi ve medikal aydınlatmada çözüm ortağı SIMEON ve farklı cerrahi uygulamalar için ameliyat masaları ve muayene koltukları üreten medifa® ile ameliyathaneleriniz için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

Patentli reflektör ve Multicolor teknolojisi ile ameliyathanelerinizde mükemmel bir aydınlatma sunan SIMEON BusinessLine serisine ait Sim. LED 450, Sim. LED 500 ve Sim. LED 700 lamba başlıkları single veya multicolor, kameralı veya kamerasız olarak istenildiği gibi kombine edilebilmektedir. Yeni my.GRIP özelliği ile steril, tek bir el tutacağı üzerinden kullanılan iki fonksiyon paralel ve doğrudan kontrol edilebilmektedir. SIMEON BusinessLine serisi işlevsel, esnek ve dayanıklı yapısı ve modern teknolojisi sayesinde her ameliyathanede rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ameliyathanelerinizdeki cerrahi uygulamalarınız için Alman medifa® firması Ameliyat Masası 601820 ile yenilikler sunmaya devam ediyor. Sütun, masa yüzeyi ve yan raylar, parlak, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır (ChrNiSt, 1.4301). Masaya pozisyon vermeyi sağlayan, elektrik sisteminden bağımsız, kolonda bulunan bir manuel bir kontrol sistemi (ayak pompası) vardır. Bu sistem ameliyat masasının tüm kontrol kumandalarının bozulması, elektrik kesintisi durumunda çalışmaması, akülerin bozulması veya bitmesi ya da masanın elektrik sisteminin tamamen bozulması durumunda devreye sokulabilir. Bu kontrol sistemi ile sırt, ayak sabitleme, trendelenburg ve yükseklik ayarları yapılabilmektedir. Dönebilen çift tekerleği sayesinde kolay manevra kabiliyeti ve özel taban yapımı ile mükemmel ayak erişimi mevcuttur. 5. tekeri sayesinde kolaylıkla hareket ve manevra yapabilir, hasta güvenliği açısından statik elektriğe karşı korumalıdır. Tamamıyla Almanya'da tasarlanıp üretilen bu ürün fonksiyonel tasarımı ve üstün teknik özellikleriyle hasta ve kullanıcısına maksimum rahatlık ve hijyen sunar.