ACENDIS farkıyla göz cerrahisi alanında üstün kaliteli ürünler

Türkiye'nin köklü firmalarından Mikro Optik ile birlikte göz cerrahisi alanında müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi ve kapsamlı satış sonrası servis hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktayız. Mikro Optik, ACENDIS ailesine katıldığından beri Mikro Optik'in uzun yıllardır temsilciliğini yaptığı Rini, Katena ve Meyco firmalarının üstün kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. Bu ürünleri inceleyip daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
   
Rini Göz A meliyat Masası - RiEye Mk2S

» Göz cerrahisi alanında optimal çalışma ortamı ve hasta güvenliği için yüksek kaliteli ameliyat masası
» Kullanım kolaylığı ve ergonomi talep eden öncü kliniklerle birlikte geliştirilmiştir
» Birçok alanda benzersiz bir performans sağlayan akıllı yeniliklerle donatılmıştır
» Hasta başının çevresinde cerrahi işlemlere odaklı birçok alanda kullanılabilmektedir

 

 


   
 Rini Cerrah Koltuğu - Carl Mk2

» Cerrahın ayakları ve ekipman pedalları için yer sağlayan üç tekerleğe sahip benzersiz tasarlanmış çerçeve
» Sezgisel kurulum ve patentli emniyet kol dayanağı "Rilis" (R6), "OneGrip" kol dayanağı (R7) veya "FlexiDoc" kol dayanağı (R8) sayesinde cerrah için ergonomik konfor
» Kolay hareket eden tekerlekleri sayesinde hareket ettirilmesi kolaydır ve elektrikli merkezi freni ile de kolayca durdurulabilir
» Pürüzsüz yüzeyleri ve kompakt detayları sayesinde temizlenmesi kolaydır

    

 

 

 

Katena Göz Cerrahi Aletleri

1975 yılında cerrahi uygulamalar için göz cerrahi aletlerinin tedarikçisi olarak kurulan Katena, biyolojik, diagnostik lensleri, punktum tıkaçları ve glokom ve kornea cerrahisi cihazlarını kapsayacak şekilde ürün portföyünü genişletmiştir.

 

    
    

 

 

Meyco Elmas Bıçaklar

Diatome elmas bıçakları ile donatılmış yenilikçi ürünleri sayesinde Meyco uzun yıllardır ultramikrotomi alanında dünya liderliğini sürdürmektedir. Geleneksel bıçaklara kıyasla çok daha üstün kesme kapasitesi ve böylelikle korneayı daha yumuşak kesmesi gibi özellikleri ile Meyco elmas bıçakları dünya çapında kullanılmaktadır.
    

Göz cerrahisi alanındaki ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri www.mikrooptikltd.com linkinden ulaşabileceğiniz yeni Mikro Optik websitesinden inceleyebilirsiniz.